Zákaznícka zóna

Navigácia: Úvod O nás

 • O nás

  Pannon Food Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2004. Mladý a dynamicky sa rozvíjajúci tím je sústredený na zákazníka, partnerom ponúka široký výber výrobkov , aktívne sleduje požiadavky trhu a na základe zistených výsledkov neustále prispôsobuje týmto požiadavkám ponúknutý sortiment.

  Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj potravinových produktov na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť má vlastnú prevádzku v obci Gáň, 50 km na východ od Bratislavy, medzi mestami Sereď a Galanta. Aktivity v Českej republike zabezpečuje prostredníctvom spoločnosti Pannon Food Bohemia s.r.o. so sídlom v Brne. Spoločnosť poskytuje logistické a baliace služby, ďalej prevádzkuje sieť ambulantných predajcov, kde okrem vlastných výrobkov ponúka aj suchý a chladený sortiment od spoločností Ferrero, Storck , Hubert, Nestle, Bunge atď. 

  V ponuke je viac ako 500 výrobkov predovšetkým zo segmentu nápoje - víno, liehoviny a nealkoholické nápoje, hrubý tovar - ryža, olej, cestoviny, cukrovinky , konzervárenský tovar a chladený tovar. Okrem bežného sortimentu sa zaoberá aj s distribúciou sezónnych výrobkov - Veľká Noc, Mikuláš a Vianoce.

  Od vzniku sa Pannon Food Slovakia s.r.o. zaoberá aj distribúciou chladených potravín ich exportom a importom na území Slovenska, Česka, Rakúska a Maďarska s vlastným vozovým parkom z nášho chladeného centrálneho skladu , s kapacitou 1000m3 /500 paliet, s kontrolovaným teplotný režimom +2°C až +6.

  Dodávatelia sú z viacerých krajín EÚ, predovšetkým z Talianska, Španielska, Francúzska, Rakúska, Maďarska, Česka, Poľska, Nemecka, Rumunska a Bulharska. Spoločnosť zastupuje aj niekoľko výrobcov zo Slovenska, ktorých výrobky distribuuje svojim partnerom. Otvorila brány aj pre obchodovanie mimo EU, napríklad s Chile, Brazíliou, Čínou. Veľmi dôležitou oblasťou činnosti spoločnosti je zastupovanie renomovaných vinárov z Francúzska, Talianska, Španielska, Maďarska a Rumunska, produkujúcich vysoko kvalitné vína, ktoré získali nemálo ocenení na rôznych vinárskych fórach doma aj v zahraničí.